X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اطلاع رسانی رشته های مهندسی کامپیوتر،IT و برق دانشگاه پیام نور اوز

پایان انتخاب واحد

با توجه به پایان یافتن زمان انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 89 ـ 88 دانشجویان می بایست نسبت به موارد ذیل هرچه سریعتر اقدام نمایند :


1 ـ مراجعه به سایت گلستان و بررسی واحدهای اخذ شده از منوی اطلاعات جامع دانشجویی ( کنترل رعایت پیش نیاز و هم نیاز و رعایت سقف واحد بر عهده دانشجو بوده و در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده حتی با فرض بر اخذ نمره قبولی در پایان ترم دروس دارای اشکال از طریق دانشگاه حذف و دانشجو حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت ) مبنای رعایت پیش نیاز و هم نیاز ،  جدید ترین آرایش ترمی هر رشته ، موجود در سایت پیام نور به آدرس www.pnu.ac.ir در صفحه دانشجو می باشد . 

2 ـ اخذ گــزارش 163 ( فرم واریز وجوه شـــهریه ) و واریــز بــدهی تــــا تاریخ 01/02/1389 ( وضعیت دانشجویانی که تا تاریخ ذکر شده اقدام به واریز شهریه نیمسال جاری (دوم 89-88) ننمایند از طرف دانشگاه به منزله انصراف از تحصیل در ترم جاری تلقی گردیده و برابر ضوابط از شرکت در کلاس و آزمون محروم خواهند گردید. ) .

3 ـ در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در انتخاب واحد مراجعه به کارشناس ( حضور شخص دانشجو و به همراه داشتن پرینت برگ انتخاب واحدی که مشخص کننده وضعیت مغایرت باشد جهت رفع مغایرت الزامی می باشد. )

4 ـ در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شهریه پرداختی مراجعه به امور مالی ( حضور شخص دانشجو و به همراه داشتن فیش واریزی که مشخص کننده وضعیت مغایرت باشد جهت رفع مغایرت الزامی می باشد. )

مدیر آموزش
شهرام حسین نیا

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)