X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

اطلاع رسانی رشته های مهندسی کامپیوتر،IT و برق دانشگاه پیام نور اوز

شروع کلاس ها

کلیه کلاس های خانم ها شاکرپور و الهه طاهری از هفته آینده برگزار می شود . 

برنامه کلاسی

لینک برنامه کلاسی از سایت دانشگاه پیام نور اوز 

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد (تحصیلات تکمیلی) سال 92 از روز یک شنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.آزمون های این دوره ، در روزهای 19،18 و 20 به صورت سراسری برگزار می گردد.قابل ذکر است که امسال آزمون کارشناسی ارشد یک هفته زودتر نسبت به آزمون های سال قبل برگزار می گردد.

درس حفظ جزئ 30 قرآن کریم


دانشجویان محترم می توانند درس حفظ جزئ 30 قرآن کریم را که معادل 2 واحد درسی ، اختیاری، فرهنگی، بدون شهریه با تاثیر مثبت در معدل کل و مازاد بر سقف انتخاب واحد ارائه شده در این ترم تحصیلی انتخاب نمایند.

ثبت نام ترم جدید

باتوجه به اینکه شروع ثبت نام بهمن ماه (نیمسال 3912) از تاریخ 14/11/91 می باشد لطفا موارد زیر را مطالعه نمایید :

1- کلیه دانشجویان از تاریخ 14/11/91 میتوانند نسبت به مشاهده زمان ثبت نام خود از منوی ثبت نام » عملیات ثبت نام » ثبت نام اصلی اقدام نمایند.

2- کلیه دانشجویان نسبت به بررسی صحت کد ملی خود در سیستم اقدام و در صورت مشاهده هر گونه تناقض نسبت به رفع آن از منوی دانشجو » مشخصات دانشجو » تغییر شماره ملی دانشجو اقدام نمایند.

3- کلیه دانشجویان قبل از شروع زمان ثبت نام نسبت به بررسی وضعیت شهریه خود از منوی گزارش های آموزش » شهریه » لیست ها و آمار ها » فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور اقدام نمایند . لازم به ذکر است مدت زمان تغییر وضعیت دانشجو از حالت بدهکار به فعال پس از پرداخت شهریه از 24 تا 72 ساعت میباشد لذا عواقب ناشی از عدم امکان ثبت نام به دلیل بدهکاری بر عهده دانشجو می باشد.

4- کلیه دانشجویان میبایست از پردازش اطلاعات جامع دانشجو نسبت به بررسی اطلاعات موجود در قسمت دانشکده, گروه آموزشی , رشته و مقطع اقدام نمایید در صورتی که هر کدام ازموارد فوق بصورت مجازی تعریف شده باشند دانشجو مجاز به ثبت نام نمی باشد لذا در صورت مشاهده هر گونه تناقص نسبت به رفع آن با مراجعه به مرکز مربوطه اقدام نمایید.


نکاتی در مورد میان ترم و پایان ترم

آموزش تصویری نحوه دیدن نمرات میان ترم و پایان ترم پیام نور کلیک کنیدآموزش تصویری نحوه اعتراض و اعلام اشکال سوالات پایان ترم پیام نور کلیک کنید نحوه محاسبه نمره امتحان با میان ترم و بدون میان ترم در دانشگاه پیام نور کلیک کنید


منبع :pnunews.com